Informacje bieżące

Bieżące informacje na temat Mistrzostw

Informacje na temat Mistrzostw

Organizator
  • Głównym organizatorem Turnieju jest Polskie Stowarzyszenie dla Badań i Terapii Cukrzycy u Dzieci ( PSBTCD)
Kategorie wiekowe

W turnieju gramy w dwóch kategoriach wiekowych:

  • Junior (rocznik 2008 i młodsi); w przypadku większej ilości zgłoszeń dzieci z roczników 2011 i 2012 planujemy dodatkowy mecz z udziałem najmłodszych
  • Junior Plus (roczniki 2004-2007).

Zgłoszenia do Mistrzostw zamykamy 06.02.2019!

 


09.01.2019 - Drużyny z Anglii zagrają w Suchym Lesie

Z ogromną radością informujemy, że nasz turniej będzie miał w tym roku charakter międzynarodowy. Wezmą w nim bowiem udział drużyny z Anglii, reprezentujące The East of England Children & Young Peoples Diabetes Network.


02.01.2019 - Koncert podczas Mistrzostw

W sobotę, 9 marca zapraszamy na koncert do Domu Kultury w Suchym Lesie, przygotowany specjalnie dla wszystkich uczestników i opiekunów. Utwory pochodzące głównie z muzyki filmowej zaśpiewa aktor Teatru Roma, Janusz Kruciński, przy akompaniamencie Manico String Quartet. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00.

Tego samego dnia zawodników młodszej kategorii wiekowej, już po rozegranych meczach, zaprosimy na przedstawienie teatralne "Piotruś i wilk" w reżyserii i z udziałem Piotra Kaźmierczaka, aktora Teatru Polskiego w Poznaniu.


01.10.2018 - Patronat WZPN

Z satysfakcją informujemy, że patronat nad zawodami objął ponownie Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Dzięki pomocy WZPN-u na zawodach pojawią się profesjonalni sędziowie piłkarscy. Związek przekaże nam również piłki i znaczniki niezbędne do rozgrywania spotkań.
Bardzo dziękujemy!


19.09.2018 - Michał Jeliński ponownie Ambasadorem naszego Turnieju

Czterokrotny Mistrz Świata, Mistrz Europy, a przede wszystkim - Mistrz Olimpijski z Pekinu został ponownie oficjalnym Ambasadorem Mistrzostw!

Michał jest najlepszym przykładem, że cukrzyca nie przeszkodzi w osiągnięciu najwyższego poziomu sportowego. Olimpijskie złoto wywalczył blisko pięć lat po wykryciu u niego choroby.

Informacje bieżące

Bieżące informacje na temat Mistrzostw

Regulamin

Zasady rozgrywania Mistrzostw